Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

Dostawy Materiałowe

Decyzją Zarządu Spółki w lutym 2000 roku zostało powołane Biuro Obrotu Materiałowego, którego działalność owocowała tym, że CZW „Węglozbyt” S.A. szybko stała się jednym ze znaczących dostawców materiałów, maszyn oraz usług do spółek wydobywających węgiel kamienny, współpracując z producentami dóbr dla branży górniczej. 

 
Obecnie w ramach Biura Handlowego w Dziale Dostaw Materiałowych i Marketingu kontynuowana jest działalność związana z zaopatrywaniem największych podmiotów branży górniczej.  Główną grupę towarów i usług dla górnictwa należących do szerokiej oferty Spółki w ramach powyższej działalności stanowią:

  1. Elementy hydrauliki sterowniczej
  2. Elementy hydrauliki złącznej
  3. Części do kombajnów
  4. Części wozów kopalnianych
  5. Części do lamp i aparatów regeneracyjnych  
  6. Części do przenośników taśmowych i zgrzebłowych
  7. Kable telekomunikacyjne
  8. Węże i przewody wysokociśnieniowe
  9. Remonty, naprawy, serwis maszyn i urządzeń górniczych.

Głównymi kontrahentami CZW „Węglozbyt” S.A. będącymi dostawcami towarów i usług do górnictwa są producenci tych towarów i bezpośredni wykonawcy usług.        

> Grupa Kapitałowa

Znajdziecie tu Państwo najważniejsze informacje ze świata węgla. Jest to także miejsce do wyrażania opinii istotnych nie tylko dla branży, ale dla całej polskiej gospodarki. Pragniemy stworzyć forum w merytorycznej dyskusji o znaczeniu i misji górnictwa oraz o energetycznym bezpieczeństwie Polski.

 

Magazyn C - archiwum