Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

Nasze produkty węglowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy w sprzedaży mieszanki miałowe oraz groszki typu eko 8-25 mm własnej produkcji. Produkty te dostępne są na Składowisku Węgla CZW „Węglozbyt” S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.

Najwyższa jakość surowców węglowych wykorzystywanych do produkcji w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą na temat węgla powoduje, że nasze produkty cechują doskonałe parametry jakościowe. Gwarantujemy stałą jakość i parametry własnych produktów węglowych. W sposób właściwy spalają się one w nowoczesnych kotłach, pozwalając osiągnąć maksymalną sprawność grzewczą.

> Grupa Kapitałowa

Znajdziecie tu Państwo najważniejsze informacje ze świata węgla. Jest to także miejsce do wyrażania opinii istotnych nie tylko dla branży, ale dla całej polskiej gospodarki. Pragniemy stworzyć forum w merytorycznej dyskusji o znaczeniu i misji górnictwa oraz o energetycznym bezpieczeństwie Polski.

 

Magazyn C - archiwum