Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

CZW "WĘGLOZBYT" S.A. i BM SLAM STAL GRAJĄ W JEDNEJ DRUŻYNIE

W dniu 11 grudnia 2017 roku prezes CZW "Węglozbyt" S.A. Krzysztof Mieszczak oraz prezesi klubu: Paweł Matuszewski i Marcin Napierała podpisali umowę sponsoringową.

BM SLAM STAL w sezonie 2016/2017 zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski a w obecnym sezonie walecznie pnie się w górę tabeli rozgrywek.

"Pozyskanie tak zacnego partnera jest dla naszego klubu dużym wydarzeniem. "Węglozbyt" to firma o uznanej marce i renomie na rynku w naszym kraju. Cieszymy się, że rozmowy zakończyły się parafowaniem umowy. Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom." - możemy przeczytać na stronie internetowej klubu.

My również jesteśmy przekonani o tym, że nasza współpraca z klubem będzie korzystna dla obu stron.

Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa! 

Zapraszamy do sprawdzania pozycji BM SLAM STAL w tabeli rozgrywek: http://bmslamstal.pl/.

 

> Grupa Kapitałowa

Znajdziecie tu Państwo najważniejsze informacje ze świata węgla. Jest to także miejsce do wyrażania opinii istotnych nie tylko dla branży, ale dla całej polskiej gospodarki. Pragniemy stworzyć forum w merytorycznej dyskusji o znaczeniu i misji górnictwa oraz o energetycznym bezpieczeństwie Polski.

 

Magazyn C - archiwum