Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

Atrakcyjne ceny węgla!

Atrakcyjne ceny węgla na Składowisku CZW “Węglozbyt” S.A. w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawdź!

CZW „WĘGLOZBYT” S.A.

to zaufanie i 70 letnie doświadczenie

Autoryzowany Sprzedawca

CZW "Węglozbyt" S.A. jest Autoryzowanym Sprzedawcą węgla z Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. i Katowickiego Holdingu Węglowego SA

UWAGA PROMOCJA !!!

promocja Barbórkowo - Świąteczna na Składowisku CZW "Węglozbyt" S.A.

> Aktualności ze spółki archiwum aktualności

ZMIANY W SKŁADZIE ZARZĄDU SPÓŁKI

Z dniem 16 marca 2016 roku Pan Andrzej Krzyształowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki. Wobec złożenia rezygnacji Zarząd Spółki sprawowany jest jednoosobowo przez Pana Jerzego Nabiałczyka.

ZMIANY W SKŁADZIE ZARZĄDU SPÓŁKI

Rada Nadzorcza Centrali Zbytu Węgla "Węglozbyt" S.A. w dniu 18 sierpnia 2015r. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki.

Odwołano z funkcji Prezesa Zarządu Spółki Pana Jerzego Nabiałczyka jednocześnie powołując na Prezesa Zarządu Spółki Pana Andrzeja Krzyształowskiego.

Pan Jerzy Nabiałczyk został powołany na Wiceprezesa Zarządu Spółki.

JUBILEUSZ CZW "WĘGLOZBYT" S.A.

Centrala Zbytu Węgla „Węglozbyt” S.A. obchodzi w dniu 20 lutego 2015 roku jubileusz 70-lecia działalności.

20 lutego 1945 roku powołano w Katowicach firmę pod nazwą „Centrala Węglowa”, której celem było gospodarowanie węglem kamiennym, brunatnym i koksem. W tym samym roku uległa zmianie nazwa firmy na: „Centrala Zbytu Węgla” i funkcjonowała do 1993 roku, kiedy została przekształcona w spółkę Skarbu Państwa i zyskała nową nazwę: Centrala Zbytu Węgla „Węglozbyt” Spółka Akcyjna.

UPRAWNIENIA PRACOWNIKÓW CZW "WĘGLOZBYT” S.A. DO NABYWANIA AKCJI

27 grudnia 2013 roku Skarb Państwa podpisał umowę z Centralą Zbytu Węgla „Węglozbyt” S.A. na realizację czynności techniczno - organizacyjnych, w tym zorganizowanie procesu zawierania ugód, których przedmiotem będą akcje Spółki należące do Skarbu Państwa oraz wydawania akcji osobom uprawnionym lub ich spadkobiercom.

> Aktualności z grupy Węglokoks

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami z grupy kapitałowej Węglokoks S.A.
» Czytaj więcej

> Grupa Kapitałowa

Znajdziecie tu Państwo najważniejsze informacje ze świata węgla. Jest to także miejsce do wyrażania opinii istotnych nie tylko dla branży, ale dla całej polskiej gospodarki. Pragniemy stworzyć forum w merytorycznej dyskusji o znaczeniu i misji górnictwa oraz o energetycznym bezpieczeństwie Polski.

 

Magazyn C - archiwum